Pompy Ciepła


    Pompy ciepła to urządzenia bardzo zaawansowane technicznie, instalatorzy zajmujący się ich montażem muszą nie tylko znać ogólną zasadę działania pompy, ale też przejść szkolenie dające certyfikat dla pomp ciepła danego producenta. Nasza firma wychodzi z założenia, że tak zaawansowaną instalację jak instalacja pompy ciepła należy powierzyć instalatorom mającym niezbędną wiedzę i doświadczenie w montażu instalacji opartych na urządzeniach danego producenta.
    Współpracujemy z instalatorami posiadającymi certyfikaty firm: IVT, Stiebel-Eltron, Nibe, Vaillant, Viessmann, Nateo, Ochsner i innych. Klient decydujący się na kompleksową usługę nie musi się martwić, że w przypadku serwisu nie będzie miał się do kogo zwrócić, gdyż podpisywana jest jedna umowa z naszą firmą.
    Takie rozwiązanie ma wiele korzyści, gdyż klient wybiera pompę ciepła z pośród wielu producentów dobierając przy tym urządzenie optymalne dla jego wymagań. My jako firma nie jesteśmy też stronniczy, gdyż nie jesteśmy przedstawicielami danej marki, a dzięki współpracy z wieloma markami i ich instalatorami zapewniamy zbyt na ich produkty, przez co oferujemy pompy ciepła (oraz ich montaż) w cenach niedostępnych dla prywatnych czy detalicznych inwestorów.