O nas

    Jesteśmy firmą wiertniczą z wieloletnią tradycją, nasza wiedza i doświadczenie zdobyte przez pokolenia sięga lat 50 ubiegłego wieku, pierwszą studnię głębinową datujemy na 1955rok.
    W miarę upływu czasu i rozwoju techniki wdrażamy do swoich prac nowinki techniczne w naszym sprzęcie, oraz udoskonalamy metody wykonywania odwiertów, dzięki czemu możemy oferować klientom coraz większy zakres oraz standard wykonywanych usług. Nasza firma działa pod kontrolą Okręgowego Urzędu Górniczego w Poznaniu, zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę techniczną, oraz projektantów stosujących innowacyjne rozwiązania i technologie przyjazne środowisku. Ponadto dysponujemy nowoczesnym, mobilnym sprzętem pozwalającym na sprawne wykonanie prac i minimalne szkody na zagospodarowanych działkach.
    Kompleksowo służymy pomocą począwszy od wywiadu geologicznego, przez optymalizację planowanych odwiertów, skończywszy na uruchomieniu całej instalacji. Ze względu na nowoczesny sprzęt, dużą mobilność, oraz doświadczenie i wiedzę naszej kadry działamy w promieniu 200km od naszej siedziby, obszar naszej działalności obejmuje województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie, oraz wielkopolskie.