Odwierty pod pompy ciepła


Nasza firma zajmuje się wykonywaniem odwiertów pod pompy ciepła na wybranych głębokościach. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące zarówno doradztwo, planowanie oraz wykonawstwo prac ziemnych, dostarczanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie dolnych źródeł ciepła, jak i instalację wybranych przez Państwa rozwiązań.

Do prac wykorzystujemy nowoczesny i zarazem sprawdzony sprzęt, który może być używany także na niewielkich działkach – bez żadnej szkody dla naruszanego przez nas terenu. Stale udoskonalamy metody odwiertów dla dolnych źródeł ciepła, sięgając po innowacyjne rozwiązania w tym zakresie. Przed uruchomieniem instalacji dokładnie sprawdzamy jej szczelność z użyciem prób ciśnieniowych. Kontrolujemy również początkową wysokość poboru energii elektrycznej. Zajmujemy się także opracowaniem stosownej dokumentacji.

Aby w jak najlepszy sposób przeprowadzić zleconą nam pracę, instalację samych pomp ciepła oddajemy w ręce profesjonalnych monterów. Współpracujemy z przedsiębiorstwami mogącymi pochwalić się posiadaniem certyfikatów takich firm, jak m.in. Viessmann, Nateo czy Nibe. Dzięki temu zarówno my, jak i Państwo zyskujemy pewność, że instalacja będzie działała bez zarzutu.

Odwierty pod pompy ciepła wykonujemy na terenie kilku województw: kujawsko-pomorskiego (okolice Torunia i Bydgoszczy), mazowieckiego, łódzkiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz wielkopolskiego.

Ponadto na każdy odwiert pod pompę ciepła dajemy gwarancję, a także zapewniamy profesjonalny serwis dla dolnych źródeł ciepła.